ФІЗИКО-МЕХАНІЧНИЙ ІНСТИТУТ ІМ. Г.В. КАРПЕНКА НAH УКРАЇНИ
KARPENKO PHYSICO-MECHANICAL INSTITUTE OF THE NAS OF UKRAINE

 

Normal 0 21 false false false MicrosoftInternetExplorer4
Такого ще не було! Вперше найбільші спеціалізовані галузеві виставки «elcomUkraine» - найбільша в Україні виставка енергетики, електротехніки та енергоефективності, «БЕЗПЕКА», «SOLAR Ukraine», ЕІА, що мають 25-річну історію, пройдуть одночасно і на одному майданчику виставкового центру «КИЇВЕКСПОПЛАЗА».
Виставкова компанія Євроіндекс запрошує взяти участь в осінніх виставкових заходах, продемонструвати свої технологічні та лідерські позиції в умовах старту пост карантинного періоду, коли ринок електроенергетичного сектору буде формуватися в нових реаліях.
Головна особливість і очевидна перевага: події різних сегментів єдиного електроенергетичного сектора країни інтегруючись один в одного, створюють унікальні можливості для учасників виставок. Це синергія подій,  максимальне охоплення і перехрест цільових аудиторій, це аудиторія відвідувачів з інших ринкових сегментів в масштабах всіє Bиставки.
Ділова програма події, поряд з семінарами й заходами Учасників, представлена: Electric Power Forum - захід, який об'єднає на одному майданчику лідерів галузі. Це ділова програма з ключовими гравцями електроенергетичного сектору: регулятор, інвестиційні фонди, бізнес-спільнота державні підприємства та експертне середовище.
Саме в рамках виставки «elcomUkraine» є унікальна можливість відвідати Форум та налагодити "потрібний контакт". В програмі Electric Power Forum - знайомство з учасниками виставки, формат "face to face".
Деталі: https://ief.elcom.ua/.
PKI Forum UA-2020, сьомий рік поспіль, але вперше в рамках виставки "БЕЗПЕКА". Організатори обєднують свої зусилля для забезпечення якісного контенту та візуалізації новітніх рішень та технологій вітчизняних та міжнародних компаній.
Деталі: https://pkiforum.org.ua/.
Для учасників виставок передбачені додаткові рекламні можливості:
Рекламні можливості на сайті виставки.
Розміщення рекламних блоків в запрошеннях, бейджах відвідувача.
Реклама в офіційному каталозі виставки.
Розсилки анонсів та новин по базі відвідувачів
Інші можливості та ідеї для реалізації амбітних планів компанії.
Працюємо над проєктами та сподіваємось отримати максимально потужний економічний поштовх та відчутний фінансовий результат!
ФМІ НАН України  – учасник виставок. Чекаємо на своїх шанувальників на нашому стенді
6-8 жоатня 2020 року
 
Normal 0 21 false false false MicrosoftInternetExplorer4
НАТО оголосив про розширення наукової співпраці з Україною в рамках статусу країни як партнера з розширеними можливостями з червня 2020 року.
У межах програми НАТО “Наука заради миру та безпеки” (SPS) Україна із партнерами веде роботу за 27 напрямками. Один із головних – проєкт у сфері боротьби з тероризмом під назвою DEXTER (виявлення вибухових речовин та вогнепальної зброї для протидії тероризму).
Як повідомляється на сайті Альянсу, багаторічне партнерство з нашою державою включає міцну наукову співпрацю в таких галузях, як боротьба з тероризмом, передові технології, кіберзахист, енергетична безпека та захист від хімічної, біологічної, радіологічної та ядерної зброї.
Окрім того, програма SPS також відчиняє двері для українських експертів – особливо молодих вчених та дослідників – у пошуку співпраці для вирішення інших нагальних проблем з колегами з країн-представниць НАТО.
У 2020 році програма SPS затвердила 13 нових напрямків співпраці з Україною. Вони зосереджені на захисті солдатів та цивільних людей від хімічного, біологічного, радіологічного та ядерного забруднення; вивченні використання передових технологій для посилення безпеки цивільного населення, а також на вдосконаленні національних медичних систем та систем реагування на надзвичайні ситуації.
Працюючи над цими питаннями, представники України співпрацюватимуть із експертами з Естонії, Франції, Німеччини, Греції, Італії, Польщі, Великобританії та інших країн-партнерів, включаючи Білорусь, Йорданію та Швецію.
Також планується, що в майбутньому Україна долучиться до досліджень в галузі миру та безпеки, гібридної війни та морських наукових досліджень.
“Враховуючи високі стандарти української науки та ноу-хау, робота з українськими дослідниками та вченими дає чудову можливість їхнім колегам у країнах НАТО вивчати конкретні сфери досліджень, наприклад, у галузі гібридної війни”, – зазначив помічник генерального секретаря НАТО з нових проблем безпеки Антоніо Міссіролі.
Як повідомлялося раніше – 12 червня Україна отримала статус члена Програми розширених можливостей НАТО.
Новий статус дає змогу Україні отримати доступ до програм взаємодії, а також передбачає ширший обмін інформацією.
Таким чином наша країна стала однією із шести партнерів щодо розширених можливостей поряд із Австралією, Фінляндією, Грузією, Йорданією і Швецією.
Крім того, за словами очільника МЗС Дмитра Кулеби, цей статус відкриє нашій державі доступ до цінної розвідувальної інформації. Зокрема – щодо тимчасово окупованого Криму.
Нагадуємо, що Фізико-механічного інституту ім. Г. В. Карпенка (групи під керівництвом провідних науковців інституту – д.т.н., проф. Г. М. Никифорчина та д.х.н., проф. І.Ю. Завалія) є співвиконавцем дослідницьких багаторічних проектів “Розроблення новітніх методів для запобігання руйнувань трубопроводів задля безпеки” (Development of novel methods for the prevention of  pipeline failures with security implications; NUKR.SFPP 985055) та “Портативні джерела енергії” (“Portable energy supply”, Grant NATO “Science for peace”) за фінансової підтримки Програми НАТО “Наука заради миру та безпеки”.
Шановні учасники ХV Міжнародної конференції «Корозія-2020»!
На сьогодні до участі у конференції зареєструвалося 
понад 120 науковців та представників промислових підприємств з 7 країн світу. 
Організація конференції перебуває на фінальному етапі. У зв'язку з державними карантинними заходами, спричиненими пандемією коронавірусу COVID-19, 
інформуємо Вас про перенесення 
дати проведення міжнародної конференції «Корозія-2020» на 6-8 жовтня 2020 р. 
У зв’язку з цим повідомляємо наступне: 
1. Повні тексти статей за матеріалами досліджень, представлених на конференції, будуть опубліковані у спеціальному випуску журналу “Фізико-хімічна механіка матеріалів”, який буде виданий до 1 липня 2020 р. 
2. Кращі 20-25 статей, які містять нові, оригінальні результати, будуть відібрані програмним комітетом конференції для опублікування у журналі “Фізико-хімічна механіка матеріалів” (№ 5, жовтень 2020 р.) з перекладом у міжнародному журналі “Materials Science” (https://www.springer.com/journal/11003). 
3. Збірник тез конференції англійською мовою буде виданий до 6 жовтня 2020 р. на початок роботи конференції.
Маємо надію, що світ переможе пандемію коронавірусу COVID-19 
та чекаємо Вас у Львові 6-8 жовтня 2020 р.

<< Назад 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... 13 ... 15 ... 17 ... 19 ... 21 ... 23 ... 25 ... 27 ... 29 ... 31 ... 33 ... 35 ... 37 ... 39 ... 41 ... 43 ... 45 ... 47 ... 49 ... 51 ... 53 ... 55 ... 57 ... 59 ... 61 ... 63 ... 65 ... 67 ... 69 ... 71 ... 73 ... 75 ... 77 ... 79 ... 81 ... 83 ... 85 Вперед >>

Powered by CuteNews