ФІЗИКО-МЕХАНІЧНИЙ ІНСТИТУТ ІМ. Г.В. КАРПЕНКА НAH УКРАЇНИ
KARPENKO PHYSICO-MECHANICAL INSTITUTE OF THE NAS OF UKRAINE

 

    З 22 по 25 листопада 2016 року у Міжнародному виставкововому центрі (Броварський проспект, 15, м. Київ) пройде XV МІЖНАРОДНИЙ ПРОМИСЛОВИЙ ФОРУМ — найбільша щорічна промислова виставка в Україні. У 2005 роцівона була зареєстрована у Міжнародній Асоціації Виставкової Індустрії (UFI),що є найвищим рівнем світового визнання для виставки. Міжнародний промисловий форум включає в себе спеціалізовані виставки у галузіметалообробки, машинобудування та суміжних областей, а також насичену програмунауково - практичних конференцій, семінарів, презентацій учасників форуму.

Учасниками виставки є провідні промислові підприємства України, близького та далекого зарубіжжя. Щорічно під час форуму презентуються новітні промислові технології,обладнання, інструмент,  комплектуючі, послуги тощо.

Цьогоріч вперше в межах ПРОМИСЛОВОГО ФОРУМУ відбудеться
Міжнародний Форум „INNOVATION MARKET” (МФІМ)

„INNOVATION MARKET” спільно з Східноєвропейським Форумом „Інноваційна економіка та наука” – унікальне за своїми можливостями місце зустрічі політичних лідерів та представників влади України, генераторів інвестиційних проектів, представників авторитетних фінансових організацій України, Польщі та Китаю, виробників провідних інноваційних технологій та підприємств-споживачів.

Фізико механічний інститут ім Г.В. Карпенка НАН України,
як один з учасників МФІМ запрошує до участі.

 
До зустрічі на „INNOVATION MARKET

 

ІХ Міжнародна виставка LABComplEX.Аналітика. Лабораторія. Біотехнології. HI-TECH – високі технології  завершилась

          В межах виставки у приміщеннях Виставкового комплексу «КиївЕкспоПлаза» працювали експозиції науково-технічних розробок установ  Національної академії наук України.

Як уже повідомлялось раніше в наших публікаціях з 18 по 20 жовтня 2016 року в ВЦ «КиївЕкспоПалаза» (Київ, вул. Салютна, 2-Б) відбулась Міжнародна виставка LABComplEX. Аналітика. Лабораторія. Біотехнології. HI-TECH - головна подія лабораторної індустрії, в рамках якої, представлений весь спектр обладнання, технологій, спеціалізованих меблів, витратних матеріалів, а також комплекс послуг по створенню, оснащенню, модернізації всіх типів і видів лабораторій різних галузей промисловості, науково-дослідної сфери та медицини.

Організатори - Національна академія наук України та Компанія LMT.
Метою участі установ НАН України у таких заходах є широке інформування суспільства про здобутки вітчизняних наукових установ, демонстрація нових завершених конкурентоспроможних науково-технічних розробок, пропаганда інноваційних технологій і нових розробок задля подальшого технологічного оновлення вітчизняного виробництва, налагодження та зміцнення конструктивного діалогу та зв’язків між розробниками та потенційними споживачами наукової продукції, об’єднання зусиль науки та бізнесу.
19 жовтня експозиції науково-технічних розробок установ Національної академії наук
України в
 рамках ІХ Міжнародної виставки “LABComplEX. Аналітика. Лабораторія. Біотехнології. HI-TECH та PHARMA TechExpo” оглянув  Премєр-міністр України Володимир Гройсман.
За словами Прем’єра, – уряд планує інвестувати в наукові розробки та виробництво реальної продукції, уже відбувається інвестування в оборонну сферу. На наступний рік заплановано підвищення фінансування розробок молодих вчених.
В тематичному розділі виставки «HI-TECH ЕКСПО – високі технології» були
представлені розробки науковців ФМІ ім.Г.В. Карпенка.
За активну участь у виставці й якусне представлення своїх актуальних
розробок
Фізико-механічний інститут відзначено почесними грамотами.

Наступна виставка в якій бере участь  Фізико-механічний інститут ім Г.В. Карпенка

МІЖНАРОДНА СПЕЦІАЛІЗОВАНА ВИСТАВКА ПРОМИСЛОВОГО ОБЛБЛАДНАННЯ,  МЕТАЛООБРОБКИ І ЛИТВА 25  27 жовтня 2016

Організатор: компанія Експо-центр «Метеор» м. Дніпропетровськ

Вперше в цьому році в Києві у ВЦ «КиївЕкспоПлаза»

Виставки «Машпром» і «ЛітЕкс» є значущою подією для української промисловості.
За час свого існування вони  стали ефективним бізнес-майданчиком
для збільшення
 обсягів і розширення географії продажів, просування продукції шляхом демонстрацій новітнього українського і зарубіжного обладнання.

ФМІ ім.Г.В. Карпенка представить понад 20 готових до впровадження актуальних розробокнауковців нашого інституту.

Запрошуємо до участі!

 

Normal 0 false false false MicrosoftInternetExplorer4
Як уже повідомлялось раніше в наших публікаціях з 18 по 20 жовтня 2016 року в ВЦ «КиївЕкспоПалаза» (Київ, вул. Салютна, 2-Б) відбудеться ІХ Міжнародна виставка LABComplEX. Аналітика. Лабораторія. Біотехнології. HI-TECH - головна подія лабораторної індустрії, в рамках якої, представлений весь спектр обладнання, технологій, спеціалізованих меблів, витратних матеріалів, а також комплекс послуг по створенню, оснащенню, модернізації всіх типів і видів лабораторій різних галузей промисловості, науково-дослідної сфери та медицини.
Організатори - Національна академія наук України та Компанія LMT.
В межах виставки у приміщеннях Виставкового комплексу «КиївЕкспоПлаза» працюють експозиції науково-технічних розробок установ Національної академії наук України.
Метою участі НАН України у таких заходах є широке інформування суспільства про здобутки вітчизняних наукових установ, демонстрація нових завершених конкурентоспроможних науково-технічних розробок, пропаганда інноваційних технологій і нових розробок задля подальшого технологічного оновлення вітчизняного виробництва, налагодження та зміцнення конструктивного діалогу та зв’язків між розробниками та потенційними споживачами наукової продукції, об’єднання зусиль науки та бізнесу.
В тематичному розділі виставки «HI-TECH ЕКСПО – високі технології» були представлені розробки науковців ФМІ ім.Г.В. Карпенка
 
Детальний фотозвіт експозиції можна переглянути на сайті:
 
       19 жовтня експозиції науково-технічних розробок установ Національної академії  в рамках
ІХ Міжнародної виставки “LABComplEX. Аналітика. Лабораторія. Біотехнології. HI-TECH та PHARMATechExpo” оглянув  Премєр-міністр України Володимир Гройсман. 
      Можливості української науки мають бути поєднані із реальним сектором економіки, що дозволить виробляти конкурентний український національний продукт. Про це Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман заявив, спілкуючись із журналістами на виставці вітчизняних науково-технічних розробок.
"Наше завдання сьогодні - поєднати можливості української науки і перенести їх у реальний сектор для того, щоб виробляти конкурентний український національний продукт", - зазначив Володимир Гройсман.
Він зауважив, що українські науковці мають низку ефективних розробок, зокрема у сферах безпеки, медицини, агропромислового комплексу, що часто викуповуються за кордон, де за ними виробляється продукція.
Прем’єр-міністр наголосив, що потрібно побудувати такі промислові ланцюги, які дозволять виробляти такий конкурентний продукт в Україні. У цьому контексті він нагадав, що Уряд створив Національний комітет з промислового розвитку.
Уряд планує інвестувати в наукові розробки та виробництво реальної продукції, зазначив він.
Так, уже відбувається інвестування в оборонну сферу. На наступний рік заплановано підвищення фінансування розробок молодих вчених.
Володимир Гройсман зазначив, що є багато інфраструктурних проектів, де можна реалізувати рішення української науки, зокрема щодо вагонобудування. Також через програми підтримки агропромислового комплексу можливо стимулювати виробництво української сільськогосподарської техніки.
"У нас є сьогодні напрямки, де ми можемо об'єднувати зусилля", - наголосив він.

 

<< Назад ... 2 ... 4 ... 6 ... 8 ... 10 ... 12 ... 14 ... 16 ... 18 ... 20 ... 22 ... 24 ... 26 ... 28 ... 30 ... 32 ... 34 ... 36 ... 38 ... 40 ... 42 ... 44 ... 46 ... 48 ... 50 ... 52 ... 54 ... 56 ... 58 ... 60 ... 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 ... 83 ... 85 Вперед >>

Powered by CuteNews