ФІЗИКО-МЕХАНІЧНИЙ ІНСТИТУТ ІМ. Г.В. КАРПЕНКА НAH УКРАЇНИ
KARPENKO PHYSICO-MECHANICAL INSTITUTE OF THE NAS OF UKRAINE

 

Normal 0 false false false MicrosoftInternetExplorer4
Всесвітній день науки в ім'я миру та розвитку (WorldScience Day for Peace and Development) відзначається з ініціативи ЮНЕСКО 10 листопада з метою підвищення усвідомлення важливості науки громадськістю цілого світу.
Проведення цього дня було рекомендоване у 1999 році на Всесвітній науковій конференції, яка відбувалася у Будапешті. ЮНЕСКО заснувала Всесвітній день науки, проголосивши його на загальній конференції у 2001 році. У глобальному масштабі це свято було вперше відзначене 10 листопада 2002 року. А з 10 по 16 листопада відзначається Міжнародний тиждень науки та миру.
Існує також професійне свято працівників науки України – День науки, що відзначається в Україні у третю суботу травня. День науки в нашій державі був встановлений Указом Президента від 14 лютого 1997 року № 145/97 на підтримку ініціативи відомих учених, наукових установ, а також професійних спілок України.
10 листопада 2016 року у приміщенні Львівського Будинку вчених (вул. Листопадового Чину, 6) відбулося урочисте засідання з нагоди вручення премій за участю керівників Львівської обласної державної адміністрації, Львівської обласної ради, Західного наукового центру НАН України і МОН України
Розпорядженням голови Львівської обласної державної адміністрації від 02.11.2016 року №837/0/5-16 «Про обласні премії для працівників наукових установ НАН України та вищих навчальних закладів III – IV рівнів акредитації у 2016 році» призначено обласні премії відомим ученим і знаним фахівцям та талановитим молодим ученим і спеціалістам.
Вітаємо  молодих учених і спеціалістів нашого інституту Дзерин О. Ю., Канюка Ю. І., Лаврися С. М., Максимів О. В., Погрелюка Л. В., Стасишина І. В., Ступницького Т. Р. із отриманням обласної премії, передбаченої для працівників наукових установ НАН України та вищих навчальних закладів ІІІ-ІV рівнів акредитації Львівської області у 2016 році.

Так тримати!

Normal 0 false false false MicrosoftInternetExplorer4
VIII Національна науково-технічна
конференція і виставка UkrNDT-2016
22-24 листопада 2016 року
Основні теми конференції: 
- методи неруйнівного контролю (ультразвуковий, радіаційний, магнітний, вихрострумовий, акустико-емісійний, тепловий, оптичний, вібродіагностичний, контроль проникаючими речовинами);
- моніторинг технічного стану і оцінка залишкового ресурсу об‘єктів підвищеної небезпеки при експлуатації;
- НКТД на залізничному транспорті, в авіації, в тепловій і атомній енергетиці, в нафтогазовій галузі;
-  стандартизація, підготовка і сертифікація персоналу/
 
Оргкомітет конференції
Голова – Троїцький В.О, проф, зав. відділом ІЕЗ ім. Є.О.Патона НАНУ, голова УТ НКТД, член Міжнародної академії НК 
 
Співголови:
– Лобанов Л.М. , академік НАНУ,  заст. директора ІЕЗ ім.  Є.О. Патона НАНУ; 
– Назарчук З.Т., академік НАНУ, директор ФМІ ім. Г.В. Карпенка НАНУ;
– Карпаш О.М., професор, проректор Івано-Франківського НТУ нафти і газу, заст. голови УТ НКТД; 
– Мозговой О.В. , директор Придніпровського АЦНК, заст. голови УТ НКТД
 
Почесні члени Оргкомітету:
– Патон Б.Є., академік, президент НАН України, директор ІЕЗ ім. Є.О. Патона НАНУ; 
– М. Farley, почесний президент Міжнародного комітету з НК (ICNDT);
– P. Trampus,  президент Європейської федерації з НК (EFNDT);
– G. Nardoni, президент Міжнародної академії НК (ANDTI);
– L. Gelman, голова Міжнародного товариства з моніторингу стану (ISCM)
 
На  конференції  будуть  прочитані  доповіді  провідних  спеціалістів країни  по  проблемах  неруйнівного  контролю  в  основних  галузях промисловості, відбудеться виставка сучасного обладнання для НКТД.
Запрошуємо компанії–виробники і постачальники засобів для НКТД взяти участь у виставці.
Традиційнонапередодні  конференціїУкраїнське  товариство НКТД проводить  професійний конкурс серед спеціалістів  та організацій  за  наступними  напрямками  професійної  діяльності: кращі наукові і технологічні розробки, кращі промислові і сервісні лабораторіїкращі  науково-технічні  публікації  в журналах  і монографіїкращі  молоді  вчені  і  спеціалістикращі  студенти (аспіранти) за спеціальностю «НКТД».
Детальна інформація на сайті: usndt.com.ua
Адреса і телефони Оргкомітету:
Українське товариство
неруйнівного контролю
і технічної діагностики
 
03150, м. Київ-150, а/с 187, УТ НКТД
Тел.: (+380 44) 200-46-66, 205-22-49, 200-81-40

    З 22 по 25 листопада 2016 року у Міжнародному виставкововому центрі (Броварський проспект, 15, м. Київ) пройде XV МІЖНАРОДНИЙ ПРОМИСЛОВИЙ ФОРУМ — найбільша щорічна промислова виставка в Україні. У 2005 роцівона була зареєстрована у Міжнародній Асоціації Виставкової Індустрії (UFI),що є найвищим рівнем світового визнання для виставки. Міжнародний промисловий форум включає в себе спеціалізовані виставки у галузіметалообробки, машинобудування та суміжних областей, а також насичену програмунауково - практичних конференцій, семінарів, презентацій учасників форуму.

Учасниками виставки є провідні промислові підприємства України, близького та далекого зарубіжжя. Щорічно під час форуму презентуються новітні промислові технології,обладнання, інструмент,  комплектуючі, послуги тощо.

Цьогоріч вперше в межах ПРОМИСЛОВОГО ФОРУМУ відбудеться
Міжнародний Форум „INNOVATION MARKET” (МФІМ)

„INNOVATION MARKET” спільно з Східноєвропейським Форумом „Інноваційна економіка та наука” – унікальне за своїми можливостями місце зустрічі політичних лідерів та представників влади України, генераторів інвестиційних проектів, представників авторитетних фінансових організацій України, Польщі та Китаю, виробників провідних інноваційних технологій та підприємств-споживачів.

Фізико механічний інститут ім Г.В. Карпенка НАН України,
як один з учасників МФІМ запрошує до участі.

 
До зустрічі на „INNOVATION MARKET

 

<< Назад ... 2 ... 4 ... 6 ... 8 ... 10 ... 12 ... 14 ... 16 ... 18 ... 20 ... 22 ... 24 ... 26 ... 28 ... 30 ... 32 ... 34 ... 36 ... 38 ... 40 ... 42 ... 44 ... 46 ... 48 ... 50 ... 52 ... 54 ... 56 ... 58 ... 60 ... 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 ... 83 ... 85 Вперед >>

Powered by CuteNews