ФІЗИКО-МЕХАНІЧНИЙ ІНСТИТУТ ІМ. Г.В. КАРПЕНКА НAH УКРАЇНИ
KARPENKO PHYSICO-MECHANICAL INSTITUTE OF THE NAS OF UKRAINE

 

16 червня 2017 року

у Львівській національній науковій бібліотеці України

імені В. Стефаника

відбулася 71 Ювілейна Оссолінська зустріч

за участю віце-прем’єр-міністра Республіки Польща,

міністра культури і національної спадщини професора Пйотра Глінського.

 

Зустріч було присвячено 200-річчю заснування Національного закладу імені Оссолінських – однієї з найбільших книгозбірень Львова, яка 1940 року увійшла до складу Львівської філії Бібліотеки академії наук УРСР. У 1946 р. діяльність Оссолінеуму було відновлено у Вроцлаві – на базі частини переміщених зі Львова колекцій.

У зустрічі взяли участь Надзвичайний і Повноважний Посол Республіки Польща в Україні доктор Ян Пєкло, Генеральний консул Республіки Польща у м. Львів пан Рафал Вольскі, директор Національного закладу імені Оссолінських у Вроцлаві доктор Адольф Юзенко, директор Центру східноєвропейських студій Варшавського університету, Президент Українсько-польського форуму партнерства Ян Маліцький, представники Міністерства культури і національної спадщини Польщі та Львівської обласної державної адміністрації, обласної та міської рад, представники наукової й культурної громадськості,

За участі віце-прем’єр-міністра Республіки Польща П. Глінського відбулось урочисте відкриття виставки «Оссолінеум: львівські збірки», в межах якої експонуватимуться документи з історичної колекції Національного закладу імені Оссолінських, що зберігаються у Львівській національній науковій бібліотеці України імені В. Стефаника.

 

 

За інформацією Львівської національної наукової бібліотеки України імені В. Стефаника

Матеріали опублікували: Прес-служба НАН України

"Науковці України" – новий інформаційний блок  порталу "Наука України: доступ до знань"

 

 

Інститут інформаційних технологій Національної бібліотеки України імю В.І. Вернадського (НБУВ) відкрив доступ до інформаційного блоку «Науковці України» комплексного проекту «Наука України: доступ до знань».
Блок «Науковці України» призначений для проведення пошуку наукових видань і публікацій українських вчених. Ви зможете оперативно:
        знайти колег, що займаються відповідним напрямом наукових досліджень;
        добирати списки науковців за місцем роботи, місцем захисту дисертації, установою, відомством, містом;
        переглядати список публікацій науковця: автореферати, дисертації, книги, наукові статті;
        завантажувати наявні повні тексти наукових публікацій;
        отримувати інформацію щодо наявних інформаційних джерел довідкового та біографічного характеру;
        визначати коло науковців, пов'язаних науковими та родинними зв'язками;
        переглядати інформацію бібліометричних профілів вчених;
        користуватись автоматично створеним списком співавторів.
 
Детальніше читайте на порталі НБУВ: http://www.nbuv.gov.ua/node/3565

 

2 червня 2017 року у Львові відбулися дебати на тему “Регіональні програми розвитку у Львівській області: стан і перспективи”, під час яких аналітична група громадської організації «Європейський діалог» презентувала чиновникам Львівської обласної державної адміністрації, депутатам Львівської обласної ради та представникам громадського сектору результати дослідження, у якому проаналізовані основні питання, які мають вплив на формування і реалізацію регіональної політики розвитку, а саме: нормативно-правове забезпечення цього процесу, Стратегію розвитку Львівщини до 2020 року та План заходів з її реалізації, обласні цільові програми; інституційне забезпечення процесу та порівняння інституційних акторів у сфері політики регіонального розвитку на прикладі Львівської області та Підкарпатського воєводства.

 

 
На превеликий жаль до Стратегії розвитку Львівщини до 2020 року та Плану її реалізації на найближчі 2 роки не ввійшов такий важливий на мій погляд розділ, як співпраця з науковими (зокрема й тими що входять до складу НАН України) установами. Маючи у Львові Західний науковий центр МОН і НАНУ й низку потужних наукових установ європейського рівня варто було б з ними співпрацювати.

 

Детальніше за посиланням 

<< Назад ... 2 ... 4 ... 6 ... 8 ... 10 ... 12 ... 14 ... 16 ... 18 ... 20 ... 22 ... 24 ... 26 ... 28 ... 30 ... 32 ... 34 ... 36 ... 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 ... 60 ... 62 ... 64 ... 66 ... 68 ... 70 ... 72 ... 74 ... 76 ... 78 ... 80 ... 82 ... 84 ... Вперед >>

Powered by CuteNews