ФІЗИКО-МЕХАНІЧНИЙ ІНСТИТУТ ІМ. Г.В. КАРПЕНКА НAH УКРАЇНИ
KARPENKO PHYSICO-MECHANICAL INSTITUTE OF THE NAS OF UKRAINE

 

29 лютого 2016 року
у Фізико-механічному інституті ім. Г.В. Карпенка відбулося
урочисте засідання вченої ради присвячене
вшануванню почесного директора Інституту,
академіка НАН України В.В. Панасюка
з нагоди його ювілею

Вельмишановний Володимире Васильовичу!

     Колектив Фізико-механічного інституту ім. Г.В. Карпенка НАН України сердечно вітає Вас зі славним ювілеєм.
   Наукова громадськість знає Вас як ученого у галузі теорії міцності матеріалів і конструкцій, одного з основоположників Львівської наукової школи механіків-матеріалознавців. Широке визнання здобули Ваші праці з питань міцності матеріалів, які вагомо вплинули на формування та розвиток нового напряму в сучасній механіці деформівних твердих тіл.
     Про Ваш науковий доробок свідчать публікації та підготовка наукових спеціалістів: Ви - автор та співавтор понад 600 наукових праць і винаходів, у тому числі 17 монографій; під Вашим науковим керівництвом підготовлено 14 докторських та 42 кандидатських дисертацій.
   Ваша успішна багаторічна наукова і науково-організаційна діяльність одержала визнання науковців і громадськості в Україні та за її межами, про що свідчать державні відзнаки і звання, членство в міжнародних інституціях і редколегіях журналів.
      Упродовж довг
их років роботи Ви особисто внесли чималу частку енергії, знань і вміння у розбудову української науки та утвердження Фізико-механічного інституту як провідної академічної установи в Україні та за її межами.

      У цей прекрасний день бажаємо Вам, дорогий Володимире Васильовичу, міцного здоров’я, щастя та наснаги у реалізації творчих задумів на благо науки та України.

З повагою,
Директор інституту, академік НАН України  З.Т. Назарчук    
Голова профкому інституту  Б.П. Клим

      29 січня 2016 р. у штаб-квартирі НАТО (м. Брюссель, Королівство Бельгія) відбулась стартова нарада з виконання проекту “Розроблення новітніх методів для запобігання руйнувань трубопроводів задля безпеки” за участю співдиректорів проекту, виконавців та співробітників НАТО. Проект фінансово підтримується НАТО у рамках Програми “Наука заради миру та безпеки”.

 

Стартова нарада у штаб-квартирі НАТО.
Зліва направо: Сюзанна Міхаеліс, НАТО; Габріелла Болзон, Політехнічний університет Мілану;
Ольга Звірко, ФМІ НАН України; Григорій Никифорчин, ФМІ НАН України.

     Нагадуэмо, що група науковців під керівництвом завідувача відділу діагностики корозійно-водневої деградації матеріалів (№3) Фізико-механічного інституту ім. Г. В. Карпенка НАН України д.т.н., проф. Г. М. Никифорчина є співвиконавцем дослідницького багаторічного проекту “Розроблення новітніх методів для запобігання руйнувань трубопроводів задля безпеки” (Development of novel methods for the prevention of pipeline failures with security implications; NUKR.SFPP 985055) за фінансової підтримки Програми НАТО “Наука заради миру та безпеки”.
    Учасники проекту:
Політехнічний університет Мілану (м. Мілан, Італія)
Фізико-механічний інститут ім. Г. В. Карпенка Національної академії наук України (м. Львів, Україна)
Співкерівник проекту від Італії: проф. Г. Болзон
Співкерівник проекту від України: проф. Г.М. Никифорчин

     Кінцеві користувачі:
Акціонерне товариство “Венеційські технології” (м. Порто Маргера, Венеція, Італія);
Eni S.p.A. (м. Мілан, Італія);
Публічне акціонерне товариство “УКРТРАНСГАЗ” (м. Київ, Україна)
     Детальнішу інформацію про проект можна знайти за наступними посиланнями:
http://www.dica.polimi.it/index.php?id=869
http://www.nato.int/cps/en/natolive/78209.htm

<< Назад ... 2 ... 4 ... 6 ... 8 ... 10 ... 12 ... 14 ... 16 ... 18 ... 20 ... 22 ... 24 ... 26 ... 28 ... 30 ... 32 ... 34 ... 36 ... 38 ... 40 ... 42 ... 44 ... 46 ... 48 ... 50 ... 52 ... 54 ... 56 ... 58 ... 60 ... 62 ... 64 ... 66 ... 68 ... 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 Вперед >>

Powered by CuteNews