ФІЗИКО-МЕХАНІЧНИЙ ІНСТИТУТ ІМ. Г.В. КАРПЕНКА НAH УКРАЇНИ
KARPENKO PHYSICO-MECHANICAL INSTITUTE OF THE NAS OF UKRAINE

 

Normal 0 21 false false false MicrosoftInternetExplorer4
 17–21 жовтня 2017 р. о 8:00  в приміщенні Наукової бібліотеки Львівського національного університету імені І. Франка розпочне роботу Міжнародний молодіжний науковий форум з прикладної фізики та інженерії - YSF - Young Scientists Forum 2017
У числі запрошених на Форум молоді науковці
Фізико-механічного інституту ім. Г.В. Карпенка НАН України
Тематика Форуму:
-          силова електроніка і промислові застосування,
-          інформаційні системи та неруйнівний контроль,
-          оптика і фотоніка,
-          подача заявок на гранти,
-          написання і переклад наукових текстів,
-          фінансування ЄС,
-          гранти НАТО,
-          біологічна і медична фізика,
-          геофізика і дистанційне зондування,
-          багатохвильова астрономія і астрофізика,
-          фізика твердого тіла,
-          мікрохвильова і терагерцева електроніка 
-          моделювання задач електромагнетизму і дослідно-експериментальний 
електромагнетизм,
-          ядерна фізика та фізика плазми,
-          нано- та метаматеріали.
Лектори на Форумі:
-          Професор Грегорі Кворлз, доктор наук Томі Себастіан,
-          доктор наук Валерія Трусова,
-          доктор наук Валерій Заворотний,
-          доктор наук Карлос Ронсеро-Клементе,
-          Серж Єрін,
-          доктор наук Патрік Мугглі,
-          доктор наук Леонід Пономаренко
 Вхід: на пленарні засідання – вільний
 
 
вул. Драгоманова, 5 та 17, Lviv, Ukraine, 79000

У свято Покрови Пресвятої Богородиці, 14 жовтня, в Україні відзначають 75-ту річницю створення Української повстанської армії, День Українського козацтва та День захисника України.

З цієї нагоди у Львові спільною молитвою і покладанням квітів вшанують воїнів УПА, Героїв Небесної Сотні та бійців АТО.

Відбудеться чимало міських заходів, з переліком яких можна ознайомитись тут:

http://city-adm.lviv.ua/news/culture/243002-den-zakhysnyka-ukrainy-ta-75-ta-richnytsia-stvorennia-upa-prohrama-kulturnykh-zakhodiv

 

Також освітяни приготували ряд заходів за участі молоді:

http://city-adm.lviv.ua/news/culture/242999-den-zakhysnyka-ukrainy-ta-75-ta-richnytsia-stvorennia-upa-prohrama-zakhodiv-u-haluzi-osvity

 

«Місто проводить багато тематичних заходів. Дуже важливо вшанувати пам’ять тих, хто віддав життя за нашу незалежність і тих, хто сьогодні жертвує своїм життям за мир і спокій у нашій країні. Пам’ятаючи їхні подвиги, ми повинні йти далі і підтримувати один одного. Тому запрошуємо всіх долучитись до заходів, які проходитимуть в різних локаціях міста, та спільно помолитись за Україну і її захисників», - зазначив Євген Бойко, в.о директора департаменту «Адміністрація міського голови» ЛМР.

Так, 14 жовтня о 9.00 год. відбудеться покладання квітів до Меморіалу невідомому воякові УПА на Марсовому полі (вул. Мечникова). Опісля, о 9.30 покладатимуть квіти та запалюватимуть лампадки на могилах борців за незалежність України на полі почесних поховань № 67 Личаківського кладовища, а о 9.45 покладатимуть квіти та запалюватимуть лампадки до могил загиблих під час проведення антитерористичної операції на сході України на полі почесних поховань № 76 Личаківського кладовища. Опісля отці відслужать Чин панахиди та відбудеться громадське віче.

Об 11.00 год. в Гарнізонному Храмі святих апостолів Петра і Павла (вул. Театральна, 11) відбудеться Молебень до Богородиці за Україну та її захисників, а о 12.00 год. на площі біля Львівського національного академічного театру опери та балету імені Соломії Крушельницької (просп. Свободи, 28) студенти-першокурсники Львівського державного ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою імені Героїв Крут складатимуть ритуал «Урочистої Клятви».

Також о 13.30 год.  біля військового храму Стрітення Господнього (вул. Батуринська, 1) заплановане відкриття пам’ятника «Воїнам, що віддали свої життя за  Україну».

Урочистості триватимуть у Львівському національному академічному театрі опери та балету ім. С. Крушельницької. Так, о 16.45 год. в дзеркальній залі театру відбудеться спецпогашення поштової марки з нагоди 75-річчя створення УПА, а о 17.00 год. розпочнеться урочиста Академія з нагоди Дня Захисника України та 75-річчя створення УПА, яка триватиме до 18.30 год.

Окрім того, впродовж дня у сквері «На Валах» (вул. Винниченка)  експонуватимуть банерну тематичну виставку із зображеннями зразків зброї та військових одностроїв УПА.

В рамках відзначення 75-ї річниці створення УПА музей «Територія Терору» запрошує всіх бажаючих переглянути на великому екрані документальний фільм львівського режисера Тараса Химича «Хроніка Української повстанської армії» у двох частинах.

13 жовтня о 19.00 всіх охочих запрошують на вечірній показ у музейний комплекс «Територія Терору» за адресою просп. В. Чорновола, 45 г.

«Документальний фільм у двох частинах розповідає про історію Української повстанської армії 1942-1954 років крізь призму свідчень тридцяти чотирьох очевидців та безпосередніх учасників подій (з понад сто опитаних). Творці стрічки пропонують подивитися на український повстанський рух з перспективи «простих людей», без пафосу, містифікацій та пропагандистських кліше. Усні історії відкривають нетрадиційний погляд на природу боротьби УПА, дають змогу відчути атмосферу та дух епохи, зануритися у вир бурхливих подій»,- розповідає режисер.

Вхід на всі покази вільний. Тривалість фільму – 1 година.

 

Львівський центр надання послуг учасникам бойових дій спільно з проектом «Воїну-гідна праця» ГО «Центр зайнятості Вільних людей» запрошують на V Всеукраїнський Форум “Захоплені життям. Історії успіху ветеранів АТО.”, який відбудеться 26 жовтня о 17.00 год. в приміщенні Першої Львівської Медіатеки (вул. Мулярська, 2-а).

Під час Форуму ветерани АТО, які повернулися з війни і соціалізувалися через працевлаштування, відкриття власної справи, реалізацію соціальних проектів, презентуватимуть свої історії.

«Колишні воїни відверто ділитимуться рецептами свого успіху, розповідатимуть про труднощі, які вдалось подолати та даватимуть корисні поради. Історії перемог, які вражають та надихають. Окрім того, учасники АТО зможуть отримати консультації та актуальні вакансії щодо працевлаштування, відкриття власної справи, юридичні та психологічні консультації», - говорять у Центрі надання послуг учасникам бойових дій.

Вхід на захід за попередньою реєстрацією: 

https://docs.google.com/forms/d/1MEalIcQfbxuZfzAkpb9KMYSj12D1sQC35TnOBh79R8I/viewform?edit_requested=true

Посилання на подію у фейсбуці:

https://www.facebook.com/events/1314670825321851/?fref=ts

 

Зазначимо, що I Форум «Захоплені життям. Історії успіху ветеранів АТО» пройшов у травні 2016 року у Києві. Тоді на захід завітало більше 110 відвідувачів, серед яких представники ЗМІ, громадські організації, міжнародні донорські організації, провідні компанії України, ветерани АТО, ін.

Інформаційна кампанія «Захоплені життям. Історії успіху ветеранів АТО» у м. Львові реалізується в рамках діяльності громадської організації «Центр зайнятості Вільних людей» та Львівського центру надання послуг учасникам бойових дій. Проект здійснюється за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні та Львівської міської ради.

Згідно з розпорядженням Кабінету Міністрів України №753-р від 19.09.2007 р. у Міжнародному виставкому центрі 10-13 жовтня 2017р. проводилась XIV Міжнародна спеціалізована виставка “ЗБРОЯ ТА БЕЗПЕКА – 2017”

( http://www.iec-expo.com.ua/uk/zb-2017.html ).

Проведення виставки напередодні Дня захисника України має не тільки величезне практичне, а й суспільне значення. Адже виставка «Зброя та безпека» є спеціалізованою виставкою засобів захисту, озброєння, військової та спеціальної техніки, новітніх наукових технологій, а також є унікальним інструментом для поглиблення військової та військово - технічної співпраці із зарубіжними партнерами.

 

12 жовтня 2017р. Президент України Петро Порошенко відвідав Центральний спортивний комплекс Збройних Сил України, де були продемонстровані проекти гуртожитків для військовослужбовців та новації в матеріально-технічному забезпеченні Збройних Сил України.

Для військовослужбовця-контрактника буде забезпечуватись абсолютно нова якість умов проживання, яка передбачена стандартами НАТО.

«Це вже називається не казарма. Це вже називається гуртожиток для контрактників. При чому підвищеної комфортності. Хочу наголосити на тому, що п’ять ліжок в кімнаті – це максимальна завантаженість. Думаю, що ми будемо мати можливість зменшити їх кількість в ідеалі до двох-трьох», - зазначив Глава держави. Він додав, що хороші умови проживання допоможуть військовослужбовцям після виконання бойових завдань або навчань повноцінно провести реабілітацію та відпочити. «Це абсолютно інше ставлення до наших військовослужбовців. Я це повністю підтримую», - сказав Петро Порошенко.

За словами Президента, змінами до держбюджету в 2017 році за рахунок конфіскованих коштів було спрямовано 1 млрд гривень на забезпечення будівництва 91 житлового комплексу, що дасть змогу забезпечити житловими приміщеннями підвищеної комфортності 10920 військовослужбовців військової служби за контрактом.

На наступний 2018 рік витрати по цій статті складуть приблизно ж такі цифри.

Під час відвідування презентації реформ та новацій у забезпеченні української армії Президент Петро Порошенко звернув особливу увагу на стан харчового та речового забезпечення українського війська в динаміці та у порівнянні з 2014 роком.

Глава держави разом із журналістами скуштував страви, що входять у новий раціон українських воїнів. «На сьогоднішній день жодна армія світу не застосовує перші страви в сухому пайку. Ми – перші», - зазначив Президент. За його словами, на сухому пайку старого зразка солдат може харчуватися не більше трьох днів, а для нового сухого пайка, який включає перші страви, немає обмежень.

Вважаю, що це абсолютно нове покоління військового харчування, нове покоління речового та харчового забезпечення, буде нове покоління медичного забезпечення. А після впровадження наших оборонних технологій буде нове покоління і збройного забезпечення. Це є яскрава демонстрація того, що наша армія кардинально інша. Але, в першу чергу, ми маємо унікального воїна-патріота. Більш ефективного і сміливого, якому шана і повага», - резюмував Глава держави

Президентові також були продемонстровані сучасні модульні військові палатки вітчизняного виробництва, якими забезпечуються ЗСУ. Також були представлені зразки зимового та літнього одягу, яким вже на 100% забезпечено українських військових та засоби індивідуального захисту, зокрема бронежилети, каски тощо.

Президент нагадав присутнім ситуацію із забезпеченням війська у 2014 році, коли на забезпечення для армії «не було нічого». «І те, що ви зараз бачите, яскрава демонстрація того, як ми за короткий час забезпечили військо", - наголосив Президент.

Главі держави також були продемонстровані можливості тактичного і мультидисциплінарного рюкзака з демонстрацією його практичного застосування та засоби індивідуальної медичної допомоги та оснащення, яким володіють військові санінструктори та фельдшери і які повністю зроблені за стандартами НАТО, також була представлена система високоспеціалізованої медичної допомоги та медичної реабілітації, яка функціонує в українській армії.

<< Назад ... 2 ... 4 ... 6 ... 8 ... 10 ... 12 ... 14 ... 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 ... 37 ... 39 ... 41 ... 43 ... 45 ... 47 ... 49 ... 51 ... 53 ... 55 ... 57 ... 59 ... 61 ... 63 ... 65 ... 67 ... 69 ... 71 ... 73 ... 75 ... 77 ... 79 ... 81 ... 83 ... 85 Вперед >>

Powered by CuteNews